Broadway jak z bajki

Broadway jak z bajki
  Majowa szkoła tańca   .  

Broadway jak z Bajki

Zajęcia „broadway jak z bajki” to spotkanie nie tylko z ruchem, ale również z teatrem. Każde spotkanie dzieli się na kilka części, a semestr podsumowujemy Broadwayowym mini pokazem – „spektaklem”.

Broadway to technika sceniczna, która wywodzi się z amerykańskich teatrów. To właśnie tam aktorzy nie tylko odgrywają swoje role, ale tez tańczą i śpiewają. Proste ruchy, dynamicznie wykonywane w dużej grupie pozwalają Nam uzyskać bardzo sceniczny efekt. Nie obce są uczestnikom zajęć pojęcia związane z tańcem klasycznym, czy techniką wykonywania obrotów. Staramy się aby zajęcia oprocz wartości artystycznych, wnosiły równiej wartości merytoryczne i edukacyjne.
W każde zajęcia wplatane są elementy eksperymentalnego teatru. Czerpiąc ze specjalistycznej literatury i doświadczenia, dzieci maja możliwość podszkolić swoje aktorskie umiejętności, które pomogą w odgrywaniu roli w spektaklu. Klamrą spotkań jest rozgrzewka (na początku) i cykl zabaw rozluźniających (na końcu), które maja za zadanie nie tylko rozgrzać i rozciągnąć Nasze mięśnie, ale przede wszystkim pokazują, że sztuka sceniczna jest wartościowa tylko wtedy, kiedy potrafimy się nią bawić.

ZAPISY:

mailowo: taniec.zabrze@gmail.com
telefonicznie: 535 299 316

KOSZT:

4 kolejne zajęcia: 90 zł
8 kolejnych zajęć: 170 zł
12 kolejnych zajęć: 350 zł

Zapraszamy bardzo serdecznie 🙂

Chcecie zobaczyć małą próbkę ? Oto ona:

Wydarzenia:

Majowy Sylwester
Majowy Sylwester
Grudzień 31, 2018

Znajdź nas na:

Wpisy:

Maja Kucharska
Maja Kucharska
Maj 19, 2017
Logarytmika
Logarytmika
Październik 8, 2018
Broadway jak z bajki
Broadway jak z bajki
Sierpień 22, 2017
Nowe kursy
Nowe kursy
Październik 3, 2018