Magdalena Barabańska

Magdalena Barabańska
    .  

Poznajcie Magdalenę Brabańską!

Magdalena prowadzi w Majowej zajęcie latino solo i taniec użytkowy.

Jest świetną, pełną energii osobą, z resztą sami zobaczcie, nie muszę nic dodawać!

Magdalena o sobie:

Śpiewam , tańczę, ale nie recytuję.  Uwielbiam góry i podróże, lubię poznawać nowych ludzi, kocham moje koty i czas spędzony z najbliższymi. 

Taniec towarzyski to cudowna połowa mojego życia. Zdobyłam B klasę w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Zapach żelu i lakieru do włosów, bronzerów i poranne rytuały przedturniejowe z mamą oraz wyprawy z prywatnym kierowcą – tatą- pozostaną ze mną na zawsze. Kiedy przyszedł czas pożegnać się z sportową wersją tańca towarzyskiego, zaczęłam naukę w Państwowym Policealnym Studium Wokalno- Baletowym w Gliwicach, gdzie miałam możliwość zakosztować różnych technik tańca – od ludowego, przez taniec współczesny i jazz, aż do podstaw baletu włącznie. To był owocny czas rozwoju, a jego podsumowaniem był pokaz dyplomowy, na którym prezentowaliśmy umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie.

Wyższe wykształcenie zdobyłam na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności Wokalistyka Jazzowa, także ewentualny brak prądu na zajęciach nie będzie problemem – zawsze mogę zaśpiewać.

Mój chłopak nazywa mnie nieprzewidywalną, z którą ciężko się nudzić w życiu. Opinia ta ma swoje odbicie w tańcu, gdyż ogromną miłością pałam do zmysłowej rumby, która całe życie była moim ukochanym tańcem , ale jednocześnie uwielbiam elegancję spokojnych walców, a jakiś czas temu wpadłam po uszy i zakochałam się w szalonej salsie, która budzi we mnie mnóstwo dzikiej radości. To wszystko staram się przekazać swoim kursantom , różnorodność tańca, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od nastroju w danym dniu. 

No i jak Kochani?
Mam nadzieję, że nie macie wątpliwości i już sprawdzacie, kiedy możecie spotkać się z Magdą w Majowej!

 

A to jeszcze nie koniec! Są przecież jeszcze Pytania od Redaktora!

1. Co robisz, gdy masz kilka dni wolnego, bez obowiązków?

Magdalena: Śpię do oporu, tulę się z kotami, oglądam albumy ze zdjęciami, idę na spacer zaczerpnąć słońca lub w góry z chłopakiem i przyjaciółmi.

2. Gdybyś miała przez rok mieszkać w dowolnym miejscu na świecie, gdzie by to było?

Magdalena: Hiszpania

3. Co sprawia, że czujesz beztroską, dziecięcą radość?

Magdalena: Jajko Kinder Niespodzianka. I gry karciane, planszowe, bo bardzo dużo grałam w dzieciństwie z rodzicami i siostrą – był to też obowiązkowy element każdego wieczoru na wspólnych wakacjach. 

4. Gdybyś miała popełnić przestępstwo, to co by to było?

Magdalena: Włamałabym się do Fabryki Czekolady, a nuż byłby tam Charlie?

5. Jaki zawód mogłabyś wykonywać, gdybyś nie była tym, kim jesteś?

Magdalena: Właściwie już wykonuję, śpiewam zawodowo w różnych projektach, na bankietach, eventach, a prócz tego mogłabym pracować w dziale kosmetyki z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, dłoni i stóp, ponieważ również jestem w tym kierunku wykształcona.

6. Jakiego zawodu za nic w świecie nie mogłabyś wykonywać?

Magdalena: Żadnego prócz tego, co robię.

7. Jakie jest Twoje ulubione słowo/wyrażenie?

Magdalena: Mam bzika na tym punkcie- nie nieee, to jeszcze nie TO wyrażenie.  Dużo jest „złotych myśli” w moim życiu i nie potrafię wybrać jednej (to tak jak z tańcem hihi). Mam nawet taki notesik od kilkunastu lat, gdzie co jakiś czas dopisuje coś nowego, co mi się spodoba. Ale ograniczę się do podium.
Zacznę od zdania, które towarzyszy mi już bardzo długo i pomaga się nie poddawać „Nic nie dzieje się przypadkiem” i nie raz już się o tym przekonałam. Drugie „nie odpowiadasz za uczucia, które się w Tobie pojawiły, ale za to, co z nimi zrobisz”. I trzecie, nieco z przymrużeniem oka „grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą”. 

8. Jakiego słowa/ wyrażenia nie znosisz?

Magdalena: „Tak być musi”, generalnie nienawidzę „musieć”.

9. Jakimi 5 słowami opisaliby Cię przyjaciele?

Magdalena: Nieprzewidywalna, pełna energii, czuła, empatyczna, bezkonfliktowa.

10. Jeśli mogłabyś mieć dar, super moc, co by to było?

Magdalena: Taniec jest moją supermocą. 

Koniec!
W Majowej gromadzimy ludzi zdolnych, a ludzie zdolni są szczęśliwi, otwarci i bardzo pozytywni.
Z tygodnia na tydzień utwierdzamy się w tym przekonaniu.

Przyjdźcie do nas poznać Magdalenę osobiście!

Wydarzenia:

Znajdź nas na:

Wpisy:

Magdalena Bandelewicz
Magdalena Bandelewicz
wrzesień 6, 2021
Maja Kucharska
Maja Kucharska
Maj 19, 2017