Dni otwarte- relacja

Dni otwarte- relacja
    .  

Dni otwarte

Karnawał sie już skończył, ale my z przyjemnością i masą wsponień wracamy do balu kanawałowego i Majowych dni otwartych !

20 stycznia zorganizowalismy dla Was lekcje z chacarery,latino solo, tańca użytkowego, salsy, tanga, bachaty, kizomby, tańca brzucha, zumby … co to był za roztańczony dzień ! Krótsze 30 minutowe lekcje umożliwiły wielu z Was na poznanie kilku nowych tańców. Zależało nam na tym, aby tego dnia nowi uczniowie mogli zobaczyć czego uczymy na zajęciach a stali majowicze mogli spróbować czegoś nowego.

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy w tym samym dniu nie zorganizowali potańcówki ! Cały czas dążymy do tego żeby lekcje tańca nie kończyły się tylko na sali a były  jak najczęściej wykorzystywane w praktyce ! I tak o 21:00 po wszystkich zajęciach rozpoczął się bal karnawałowy !

Wszyscy wyglądaliście cudownie a parkiet od począku do końca nie zostawał pusty ! Nasi instruktorzy zadbali o atrakcje i w czasie balu mieliśmy okazje zobaczyć ich w występach. Ditmar (Dj) jak zwykle świetnie sprawdził się w swojej roli; na parkiecie każdy mógł się wytańczyć i tak oprócz znanych wszystim hitów tańczyliśmy do salsy, kizomby czy tanga !

To był udany koniec karnawału ! Byliście świetni ! Dziękujemy za masę pozytywnej energii i zaangażowania na zajęciach ! Mamy nadzieję, że każdy znalazł w tym dniu coś dla siebie.

Dziękujemy za zaangażowanie w bal- tylu przysmaków nie było chyba na  zadnym innym balu !

Dziękujemy Magdzie i Mai oraz wszystkim osobom pomagającym za niesamowitą organizaję !

Jesteście NAJLEPSI !

 

Majowa Szkoła Tańca oprócz zajęć to przede wszystkim ludzie i atmosfera; miło było nam Was gościć a jeszcze milej patrzeć na Was po tych kilku tygodniach i widzieć Wasze postępy !

 

Wydarzenia:

Majowy Sylwester 2019
Majowy Sylwester 2019
Grudzień 31, 2018

Znajdź nas na:

Wpisy:

Maja Kucharska
Maja Kucharska
Maj 19, 2017
Logorytmika
Logorytmika
Październik 8, 2018
Broadway jak z bajki
Broadway jak z bajki
Sierpień 22, 2019