O NAS

Taniec to nasza pasja!

Nasza szkoła wyrosła z miłości do tańca, a może jeszcze bardziej z miłości do tanga. Taniec jest nie do przecenienia: sprawia, że jesteśmy tu i teraz, codzienność znika, a my cieszymy się chwilą. Jeśli tańczymy w parze, to czujemy silny kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli solo, ale przecież w grupie, czujemy  radość ze wspólnego poruszania się w rytm muzyki. Nasze ciała nabierają sprężystości, prostujemy się i stajemy się smuklejsi. Nasze mózgi koordynują rytm muzyki z ruchami naszego ciała, a często jeszcze z ruchami naszego partnera.  To też niezła gimnastyka! Poznajemy się i zaprzyjaźniamy.

My kochamy taniec w każdej postaci – w parach lub solo, do muzyki współczesnej i tej nieco starszej, do bardziej wyrafinowanej i takiej, którą usłyszycie na każdej tanecznej imprezie. Możesz się u nas nauczyć tańców, które nie tak łatwo znaleźć w okolicy – tango argentyńskie, taniec brzucha, jazz czy salsę.

Lekcje to dopiero początek

Ale nie samą nauką tańca się zajmujemy. Największą przyjemność sprawia przecież po prostu tańczenie i nie chcemy, żeby Wasz kontakt  z tańcem ograniczał się tylko do lekcji. Przecież uczymy się, żeby tańczyć ! Chcemy Wam to ułatwić, więc organizujemy regularnie i często potańcówki. Czasem w szkole, czasem w zaprzyjaźnionej knajpce. A pięknych i klimatycznych miejsc w okolicy nie brakuje.

Mniej więcej raz na miesiąc zapraszamy na weekendowe warsztaty z uznanych tancerzy i nie ograniczamy się tylko do Polski – zdarza się, że mamy gości aż z Buenos.

Wpadnijcie do nas!

Taniec to wasza pasja ? Może macie dopiero chęci i chcecie zacząć ? My oferujemy Wam najlepszych nauczycieli a z tego połączenia może wyjąć coś naprawdę niezwykłego.
Organizujemy potańcówki i warsztaty.

Powiedzieli o nas

„Rewelacyjne warsztaty tanga dla początkujących . Polecam Majową Szkołę Tańca ,a bardzo sympatycznych prowadzących pozdrawiam” – Małgorzata

„Wspaniała pozytywna energia :)” – Iwona

„Profesjonalne a zarazem innowacyjne podejście do nauki tańca! Świetnie się bawiłam. Dziękuję i na pewno zabawię tu dłużej ” – Anna

„Wspaniali prowadzący, ale uwaga zarażają miłością do tanga miłością zaborczą i żądną ciągłego treningu.
Maja i Krzysztof to ludzie o wielkich i ciepłych sercach oraz wspaniali nauczyciele” – Monika

„Ludzie z pasją, profesjonaliści i uśmiech- super miejsce! polecam! ” – Aleksandra

„Magiczna Szefowa, magiczna Szkoła – Majowa Szkoła Tańca 🙂 ” – Bazyli

Wydarzenia:

Salsa & Bachata
Salsa & Bachata
Sierpień 22, 2020
Bachata w Majowej
Bachata w Majowej
Wrzesień 20, 2020
Ewa i Piotr w Majowej
Ewa i Piotr w Majowej
Wrzesień 22, 2020

Znajdź nas na:

Wpisy:

Maja Kucharska
Maja Kucharska
Maj 19, 2017