Magdalena Sokalska joga
Joga

Magdalena Sokalska

Magdalena Sokalska – joga

Instruktorka jogi certyfikowana w 2021 roku przez indyjski The Yoga Institute (RYT 200).
Wcześniej zdobywała doświadczenie jako asystująca lub zastępująca nauczycielka jogi w wiodących polskich szkołach – m.in we Wrocławiu, Katowicach oraz w Warszawie.
Z zawodu skrzypaczka – związana z jedną z czołowych polskich orkiestr, na co dzień mama małej Natalii.
Na macie staje od ponad dekady, nieustannie poszukując balansu między tym, co jej w duszy gra, a światem zewnętrznym.
W jodze zafascynowana odkryciem, jak elastyczność ciała wpływa na elastyczność umysłu (i odwrotnie) oraz jak ta zależność odzwierciedla się w budowaniu codzienności.

Kilka słów od Magdy:

„Zajęcia zawsze dostosowuję do potrzeb grupy, starając się utrzymać równowagę między wysiłkiem, a relaksem, zależną zarówno od stopnia zaawansowania poszczególnych uczniów jak i od ich poziomu energii w danym dniu.
Do nauczania, zwłaszcza osób początkujących, podchodzę jak do powolnego procesu rozwojowego, w którym oprócz przestrzeni na czysto fizyczną pracę z ciałem, pojawia się także przestrzeń na obserwację i dogłębne zrozumienie – tak aby ta praca niosła ze sobą coś więcej, niż tylko budowanie sprawności i siły.
Mnie samej joga pomogła przekroczyć wiele wewnętrznych barier, dając ogromne poczucie stabilności i oparcia na sobie.
Ucząc innych, chciałabym przekazać im to doświadczenie, a co za tym idzie – dać ludziom poczucie głębokiego relaksu, spokoju i zaufania we własne siły.”
Majowa Szkoła Tańca 2024 © All Rights Reserved | Designed with 🤍 by MENA Studio