Joga

Lekcja Jogi
    .  

Joga to prastary system ćwiczeń łączący ciało i umysł, kładący ogromny nacisk na oddech i wewnętrzny spokój. Poprawia postawę, redukuje napięcie w mięśniach, wzmacnia całe ciało i pozwala niwelować bóle kręgosłupa. Poza tym ćwiczenia takie poprawiają nastrój, dają poczucie wewnętrznej pewności, a co najważniejsze – uczą cierpliwości i szacunku dla własnego ciała.

W takim też duchu Nakaya prowadzi swoje zajęcia w naszej szkole. Joga jest absolutnie dla każdego – nie jest ważny Twój wiek, figura, płeć czy możliwości. Tutaj nie porównujesz się z nikim, doceniasz możliwości swojego ciała i powoli dążysz do budowania własnej siły , której nie narzuca Ci nikt z zewnątrz… Warsztaty w naszej szkole tańca pozwolą Ci zapoznać się z konkretnymi technikami oddechowymi, umożliwią osiągnięcie równowagi między ciałem a duchem i poprawią Twoje samopoczucie.

Warsztaty przewidziane są zarówno dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie z technikami jogi, jak również dla mniej doświadczonych osób, dla których będzie to pierwsze spotkanie z tymi ćwiczeniami.

 

Wydarzenia:

Majowy Sylwester 2019
Majowy Sylwester 2019
Grudzień 31, 2018

Znajdź nas na:

Wpisy:

Maja Kucharska
Maja Kucharska
Maj 19, 2017
Logorytmika
Logorytmika
Październik 8, 2018
Broadway jak z bajki
Broadway jak z bajki
Sierpień 22, 2019